Romania In House League.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Super Start OMG

3 participanți

In jos

Super Start OMG Empty Super Start OMG

Mesaj  Do_Not_Leave Lun Iul 18, 2011 11:46 pm

Ma...iar baiatu ala mia luat voucheru mia dat si ban din nou...va postat replay http://www.adotaparser.com/dota-replay/131372


Voi lasati admin pe cineva care...dute ma jos in mortii matii ca iti dau ban, luati curier in pula mea de rupti? mam dus jos, ma injurat ca nush ce plm vroia el...a stat farm tot meciu ma trimis de colo pana colo, eu aveam 4-1 si imi zice ca am stricat eu meciu din minutu 1? Asta e abuse de putere in toata regula, si e si termint pe deasupra..adica el chiar da ban si tot ce sufera de el..

SI zice ca ii da lu unu leader...dar sa faca 10 meciuri sa nu dea de banuit? Uitativa pe LOG ca a zis, nam print ca mia dat ban repede, si pe Huntaela... pe motiv ca lam injurat eu pe el in meciu ala...uitativa si voi pe replay cine pe cine injura...

Si daca sterge acu repede replayu sa nam dovezi..lam salvat si eu..de nu se arunca aici cu warnuri in stanga si in dreapta...


Super stare...tu vii pe un topic care iti este adresat tie? Ba esti intro stare grava ca sa zic asa...Unu la mana ..doi la mana tu injuri ca ratatu meriti sa iti fie luat adminu 100% nu ma lua pe mine cu vrajeli dastea, un admin nu tre sa injure fara motiv...ai zis dute fmm jos mam dus jos, ai zis pleaca de la roshan fmmm ca iti dau ban, am plecat..deci tu esti baiatu rau . Nu mai da lock la topic si nu mai fa double post moderatoru vietii..ca nu ai o treaba cu meseria..lock la topic se da cand problema este rezolvata / inteleasa etc..nu ca plm sa nu afle altii o dai repede closed , nu mai da replay pe topicu meu ai inteles? E un forum sunt discutii libere daca nu intelegi notiunea google it fast. SI in cele din urma, eu daca plec de pe IHL nu merg pe room 32, merg pe ESL, si nu am multi account , aveam voucher pe Huntaela, mia fost luat am trecut pe celalalt ca sa ignor adminii incapabili ca tine..multi account inseamna sa ai 2 conturi active in acelasi timp pt farm rating..dar ce sa stii tu ma pustiule, tu inafara de sa iei carry si sa urlii la suporti ca esti tu prost nu stii last hits si sa dai vina pe altii ca esti incapabil in 50 de minute de farm sa ai altceva decat un vladimir si un bkb...NUMAI scrie pe topicu asta . Si nam mintit in legatura cu leaderu..dai la toata lumea si lu ala ai zis ca ii dai dupa 10 zile..sa nu dea de banuit.

Do_Not_Leave

Mesaje : 5
Data de înscriere : 16/07/2011

Sus In jos

Super Start OMG Empty Re: Super Start OMG

Mesaj  Sadium Mar Iul 19, 2011 4:55 am

Din cate vad eu pe chat-ul ala
Daca nu ii raspundeai cu injuraturi , poate se rezolva ceva.
No way
Sadium
Sadium

Mesaje : 87
Data de înscriere : 17/06/2011
Varsta : 36
Localizare : France

http://www.SoL-Gaming-Ro.webs.com

Sus In jos

Super Start OMG Empty Re: Super Start OMG

Mesaj  SuperStar Mar Iul 19, 2011 6:26 am

ai avut vouch pe Do_Not_Leave, dupa care ai luat warn level 1 = 36 ore = 1 zi jumate. Dupa care nu ai rezistat sa nu vii cu alt cont, adica huntaela. = multiacc.
Degeaba vii cu post ca mai rau iti faci. Azi iti expira warnul din cate am vazut. HF. Daca e nevoie de pauza mai departe anunta.
SuperStar
SuperStar
Admin

Mesaje : 32
Data de înscriere : 28/06/2011
Varsta : 33
Localizare : Oradea

Sus In jos

Super Start OMG Empty Re: Super Start OMG

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum