Romania In House League.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

SUPER STAR

3 participanți

In jos

SUPER STAR Empty SUPER STAR

Mesaj  Do_Not_Leave Lun Iul 18, 2011 9:51 am

Ma...iar baiatu ala mia luat voucheru mia dat si ban din nou...va postat replay http://www.adotaparser.com/dota-replay/131372


Voi lasati admin pe cineva care...dute ma jos in mortii matii ca iti dau ban, luati curier in pula mea de rupti? mam dus jos, ma injurat ca nush ce plm vroia el...a stat farm tot meciu ma trimis de colo pana colo, eu aveam 4-1 si imi zice ca am stricat eu meciu din minutu 1? Asta e abuse de putere in toata regula, si e si termint pe deasupra..adica el chiar da ban si tot ce sufera de el..

SI zice ca ii da lu unu leader...dar sa faca 10 meciuri sa nu dea de banuit? Uitativa pe LOG ca a zis, nam print ca mia dat ban repede, si pe Huntaela... pe motiv ca lam injurat eu pe el in meciu ala...uitativa si voi pe replay cine pe cine injura...

Si daca sterge acu repede replayu sa nam dovezi..lam salvat si eu..de nu se arunca aici cu warnuri in stanga si in dreapta...

Do_Not_Leave

Mesaje : 5
Data de înscriere : 16/07/2011

Sus In jos

SUPER STAR Empty Re: SUPER STAR

Mesaj  Razer.981RioShy Lun Iul 18, 2011 12:09 pm

In primul rand, ar trebui sa ai banip, si cam asta ai pt multi-account, np, warnul iti expira maine dimineata, ne vedem atunci pe liga Smile poti astepta o zii, fara sa te joci pe liga.

* P.S: numai intrati cu multi-account pe liga ca va lesin cu banurile.

Topic closed.
Razer.981RioShy
Razer.981RioShy
Admin

Mesaje : 88
Data de înscriere : 04/06/2011
Varsta : 32
Localizare : In the sky

https://romania-ihl.forumattivo.com

Sus In jos

SUPER STAR Empty Re: SUPER STAR

Mesaj  SuperStar Lun Iul 18, 2011 1:10 pm

In primu rand urmareste replayul pt care ai luat ban, si nu, nu sterg nimic stai linistit ca nu degeaba am facut post pe forum.
in al2lea rand daca mai vii cu minciuni, prostii de ale tale iti dau banip si te joci pe ro32.
Daca nu intelegi ce vorbesc pe main cu un player nu veni pe forum cu acuzatii false.
Era vorba de un player ca mi-a cerut leader, caruia i-am raspuns. " Ai doar un meci jucat aici ... fa macar 10 gameuri dupa care abia vad daca iti dau sau nu, sa evit tot felu de meciuri fail. Adica dau leader dupa care sa faca fail pick si sa iasa, nici vorba de cum ziceai tu. ai inteles totul gresit si vii sa te bagi in seama.
Inca odata iti spun, de data asta las de la mine, data viitoare ai banip, dupa care poti tot plange pe forum.
SuperStar
SuperStar
Admin

Mesaje : 32
Data de înscriere : 28/06/2011
Varsta : 33
Localizare : Oradea

Sus In jos

SUPER STAR Empty Re: SUPER STAR

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum