Romania In House League.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Vouch CYbeRViRuSS [ VOUCHED ]

2 participanți

In jos

Vouch CYbeRViRuSS [ VOUCHED ] Empty Vouch CYbeRViRuSS [ VOUCHED ]

Mesaj  CYbeRViRuSS Mar Iul 26, 2011 1:58 am

- Nick: CYbeRViRuSS
- Varsta:16 ani
- Level: 24
- UID:38954354
- Cateva informatii despre activitatea ta ca DOTER: am inceput sa joc dota de acum 3 ani , dar nu este ca si cum ai incepe si ai juca odata pe saptamana . Joc in fiecare zi si am cunoscut o gramada de prieteni cu care am format diverse clanuri si am castigat diferite premii si experienta , am jucat pe diferite ligi si pe diferite browsere ( asa imi place sa le numesc ) de dota : DGL / G-PLAY / DOTALICIOUS etc. Chiar imi place acest joc si vreau sa il practic la un nivel calitativ exceptional , vreau sa pot sa ajut lumea si sa fiu ajutat ( nu vreau sa zic doar sa ajut pt ca nu vreau sa ma dau mare ) . Imi place tot la acest joc si vreau sa il promovez ! Parerea mea despre voi este geniala ! Cat despre eroii preferati : toti eroii sunt buni pentru cineva care stie sa joace , insa preferinta mea este clasa "suport" si cel mai potrivit de aici imi revine : Rylai . Apoi farmer : Naix . Bara + Es + QoP + Lina si nu in ultimul rand , Lion.

CYbeRViRuSS

Mesaje : 1
Data de înscriere : 26/07/2011

Sus In jos

Vouch CYbeRViRuSS [ VOUCHED ] Empty Re: Vouch CYbeRViRuSS [ VOUCHED ]

Mesaj  Sadium Mar Iul 26, 2011 3:45 am

Vouched.
Nu mai zic nimic de replay-uri , si nu va mai cer sa postati dupa primul meci pentru ca majoritatea nu postati , deci la ce bun.In schimb o sa tin cont de plangerile jucatorilor.Bafta
Sadium
Sadium

Mesaje : 87
Data de înscriere : 17/06/2011
Varsta : 36
Localizare : France

http://www.SoL-Gaming-Ro.webs.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum