Romania In House League.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Vouch request: Venika [ VOUCHED ]

2 participanți

In jos

Vouch request: Venika [ VOUCHED ] Empty Vouch request: Venika [ VOUCHED ]

Mesaj  venika Mar Iul 12, 2011 10:53 am

1. Nick Garena : Venika

2. LvL Garena : 28

3. UID Garena : 2789805

3. Varsta : 23

4.Cateva informatii despre trecutul tau in dota ( In ce turnee ai participat , in ce ligi ai mai jucat si cu ce nume , de cand joci dota) : Am inceput sa joc dota acum vreo 5 ani, prima oara pe battle.net iar dupa pe garena. Pe garena am jucat pe mai multe ligi. DGL EU, DGL RO, RCL, IHL, dar toate astea a fost in urma cu vreo 2 ani. De atunci am facut o pauza mai lunga si am reinceput sa joc dota de vreo 2 lumi. Ramanand fara servici am avut prea mult timp de dota , si cred ca dupa 2 luni pe pubs is pregatit sa trec la nivelul urmator. In plus aproape in fiecare seara ma uit ma 1-2 replays de gosugamers.net deci is familiarizat cu toate tacticile, strategiile si builduriele trendy .

5.Ce Eroi preferati ai ? Imi plac eroi cu care pot sami ajut cel mai bine echipa. Rolul care cred ca mi se potriveste cel mai bine e de semi-carry ganger, eroi gen: pugna, visage, wr, doom, bat, clock, qop, puck, zeus, potm. Ca support imi place sa joc: wd, cm, vs, dazzle. Iar ca hard carry: morph, nw, medusa, invoker. Si mai is alti dar nu-mi mai vin in minte acum...

6.Postati minim 2-3 replay-uri, modul de joc sa fie -cm/-cd , de preferat ar fi -cmoi.

www.adotaparser.com/dota-replay/68204
www.adotaparser.com/dota-replay/68207

7.Ce parere aveti despre aceasta liga? Pai atm e singura liga romana activa si am auzit ca e organizata bine. Si pe mine asta ma intereseaza cel mai mult. Sa gasesc jocuri organizate, civilizate, in care fiecare isi stie rolul in echipa, fara quiteri, flameri si lobotomizati.

8.Stiti sa folositi Ventrillo / Skype /TS? Da, le-am folosit pe toate (ts mai putin).

9. Mai aveti ceva de adaugat in requestul dumneavoastra? ( daca ati mai avut vouch, postati link-ul ) Multumesc anticipat.

venika

Mesaje : 2
Data de înscriere : 12/07/2011

Sus In jos

Vouch request: Venika [ VOUCHED ] Empty Re: Vouch request: Venika [ VOUCHED ]

Mesaj  SuperStar Mar Iul 12, 2011 10:57 am

[21:56:54] <STK.SuperStar> .vouch Venika 2789805 gg
[21:56:55] [System Message] Successfully vouched Venika (Vouch Comment: gg)
[21:57:00] <STK.SuperStar> .promote venika
[21:57:01] [System Message] venika has been promoted to:Member IHL
SuperStar
SuperStar
Admin

Mesaje : 32
Data de înscriere : 28/06/2011
Varsta : 33
Localizare : Oradea

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum